Carl Larsson etsning
2016-07-15
395992
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL LARSSON (1853-1919): "Empire", signerad i plåten, etsning, ca 19,5x14 cm
Något gulnad