Ampel opalinglas
2016-07-15
395988
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AMPEL, 1930-tal, opalinglas, polykrom kinesiserande dekor med pagoder och fåglar, doameter ca 19x40 cm
nagg