Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad KA Pehrson -79, 356/385, färglitografi, ca 57x41 cm
Gulnader
395954
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här