Yrjö Edelmann
2016-07-15
395909
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad Y Edelman, E.a III/XXXVI, färglitografi,, bladmått ca 63x45 cm, oramad