Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WÜRTEMBERGISCHE METALLWAREN FABRIK, 1900-talets första hälft, muggar vitmetall med glasinsatser, märkta WMF, höjd 6,5 cm
Bruksslitage
395902
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här