Karl Axel Pehrson
2016-07-15
395898
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad KA Pehrson -91, 52/600, färglitografi, ca 32x60 cm
Gulnader