Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JORDGLOB, 1900-talets första hälft, märkt Edwin Hammar, fot i trä, höjd ca 54 cm
Bruksslitage
395863
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här