Karl Bergman oljemålning
2016-07-14
395805
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARL BERGMAN (1891-1965), kustlandskap med skepp, signerad K Bergman, olja på duk, 58x98 cm