Johnny Friedlaender
2016-07-14
395794
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOHNNY FRIEDLAENDER (1912-1992): Komposition, färgetsning, signerad och numrerad Friedlaender, 73/95, ca 53x39 cm