Ramar i glas
2016-07-14
395792
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAMAR, 2 st, i glas, s.k. glasmästararbeten, med litografiska tryck, innermått ca 27x31, yttermått 35x39 cm
Skador