Fernand Leger färglitografi
2016-07-14
395718
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Figurkomposition, monosignerad och daterad i trycket FL -53, färglitografi, ca 34,5x44,5 cm