Fernand Leger färglitografi
2016-07-14
395716
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Figurkomposition, signerad och daterad i trycket F Leger -53, färglitografi, ca 41x51,5 cm