Bordsfläkt
2016-07-13
395673
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSFLÄKT, 1980-tal, med belysning, rosa plast, höjd 56 cm
Bruksslitage