Ulf Wahlberg två färglitografier
2016-08-18
395661
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULF WAHLBERG (1938-2014), (2) Abstrakt 1 & 2, signerade och daterade Ulf Wahlberg -99, 149 resp. 150/160, färglitografier, 33x26, 35x262 cm