Madeleine Pyk färglitografi
2016-07-15
395655
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 133/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm, oramad