Angelica Wiik färglitografi
2016-07-13
395640
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Månjazz", signerad Angelica Wiik, 12/290, färglitografi med glitter, ca 30x43,5 cm, oramad