Sideboard
2016-07-13
395616
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, 1950-/60-tal, teak/teakfanér, 2 svartmålade skjutdörrar samt benställning, 5 vitmålade lådor i mitten, höjd 80, 160 x 42 cm.
Smärre slitage