Erland Cullberg olja på duk
2016-07-13
395607
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Komposition med figurer, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 67x58 cm
Krackeleringar, repa