Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RINGAR, 4 st., 14, 18 samt 20 k guld, med stenar, varav en med 7 åttkantslipade diamanter (2 saknas), ringstorlekar ca 17-18 mm, total vikt ca 20,8 g
Stenar med slitage, hack och repor
395556
2016-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här