Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PIETRO DALLA SANTA (född 1931): Kroginteriör, signerad P Dalla Santa 1958, akvarell, ca 36 x 25,5 cm
395544
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här