Matsalsgrupp Danmark
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1970-tal, Danmark, betsad furu, bestående av bord med två iläggsskivor, 6 stolar, bordets höjd ca 80, 86x159 cm, totallängd ca 119 cm, stolarnas sitthöjd ca 30 cm
Slitage
395540
2016-07-12