Harald Sallberg etsningar
2016-08-20
395530
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARALD SALLBERG (1895-1963): (41) Motiv från gamla Stockholm, signerade och numrerade H. A. Sallberg, 27/150, etsningar, 13x18 cm, oramade