Staffan Hallström litografi
Valmis
2016-08-20
395525
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Bussinteriör, signerad Staffan Hallström, litografi, 41x50 cm, oramad