Väggappliquer
2016-07-12
395410
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGAPPLIQUER, 1 par förgyllda, vardera med två riktbara ljusarmar för stearinljus, längd ca 22 cm
Visst slitage