Karmstolar
2016-07-12
395397
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, senempire, mahognyfanér, skuren dekor, sitthöjd 46 cm
skador och lagningar