Berlocker guld
2016-07-14
395389
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERLOCKER/HÄNGEN, 2 st., 14 resp. 18 k guld, höjd 3 och 5 cm, ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllda, fasettslipade ljusblå och vita stenar, höjd 2 cm
Stenar med hack och skador