Lena A Linderholm litografi
2016-07-11
395361
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Mås, signerad, färglitografi, EA, bladmått ca 80x59 cm