Severin Nilson
2016-07-11
395346
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918): Landskap, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 19x17 cm