Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKÅP, omkring 1900-talets mitt, bemålad plåt, två dörrar, invändigt med fyra hyllplan, höjd ca 187, 36x69,5 cm, nyckel finns.
Zustandsbeschreibung
Slitage och rost
395345
2016-07-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner