Matta rölakan
2016-07-12
395313
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATTA, rölakan, 1900-talets mitt/andra hälft, signerad M eller W, sannolikt Sverige, ca 300 x 198 cm
Bruksslitage, fläckar, ställnis sliten frans