Matta rölakan
2016-07-12
395304
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, rölakan, 1900-talets mitt/andra hälft, signerad M eller W, sannolikt Sverige, ca 245 x 178 cm
Bruksslitage, ställvis hårt slitage, fläckar