Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 3 st, 1900-talets andra hälft, marmor, kolonnformade med korintiska kapitäl, total höjd inkl sockel ca 47 cm
Obetydliga nagg
395262
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här