Bordslampa
2016-07-10
395235
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, metall och marmor, höjd inkl lampställning 53 cm
Slitage, repor