Olle Nordberg oljemålning
2016-07-10
395140
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Stadsmotiv signerad och daterad Olle Nordberg Rom -26, olja på duk, 35x44 cm