Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ATELJÉ LYKTAN, "Modell 588", golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, delvis läderklädd, etikettmärkt, höjd inkl skärm ca 152 cm
Slitage
395103
2016-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här