Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
URNA, porslin, Kina, 1900-tal, dekor med figurscen och skrift, höjd 28 cm
Lock saknas, mynningsnagg
395089
2016-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här