Kinesisk urna
2016-07-09
395089
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
URNA, porslin, Kina, 1900-tal, dekor med figurscen och skrift, höjd 28 cm
Lock saknas, mynningsnagg