Äldre grafik
2016-07-08
395022
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÄLDRE GRAFIK, 1600-1800-tal, bl a S F Ravenet (1706-1764) och Jacobus Frey (1681-1752), största tryckytan ca 57 x 40 cm
Nagg, revor, fläckar och veck