Lena Cronqvist etsning
2016-07-08
394989
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): Erotisk scen, signerad Lena Cronqvist, 17/30, etsning, ca 21,5x24,5 cm