Lena Cronqvist etsning
2016-07-08
394987
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): Kyss, signerad Lena Cronqvist, 14/30, etsning, ca 24,5x21,5 cm