Per Gunnar Thelander färgetsning
2016-07-08
394961
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Anka och morot, signerad PG Thelander, 42/180, färgetsning, ca 46,5x62,5 cm