Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft, bl.a. mahognyfanér, toppskiva i sten, höjd 70, 40x80 cm
Visst slitage
394931
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här