Byrå med stenskiva

Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft, bl.a. mahognyfanér, toppskiva i sten, höjd 70, 40x80 cm

Visst slitage

394931

2016-07-08