Brita Nordencreutz oljemålning
2016-07-08
394917
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Landskapsmotiv, signerad och daterad B. Nordencreutz 44, olja på duk, ca 50,5x61 cm