Fernandez Arman färglitografi
2016-07-08
394916
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Kompostion med violiner, signerad och numrerad Arman 90/175, ca 65x99 cm