Alexander Vasilenko
2016-07-08
394863
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALEXANDER VASILENKO (född 1965): "Pollock", signerad och numrerad Vasilenko, 129/240, 70x51 cm