Ring 18 k guld 1970-tal
2016-07-09
394851
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
RING, 18 k guld, fasettslipad vit sten, Ceson, Göteborg 1977, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 8,5 g
Sten med smärre repor