Inge Blomqvist
2016-07-08
394839
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGE BLOMQVIST (1900-tal) Trädgården, signerad Inge Blomqvist, olja på duk, ca 100x100 cm