Richard Ryan
2016-07-11
394810
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): Elephant tower, signerad och numrerad 44/99, gicleetryck, 58x44 cm