Johannes Olsson oljemålning
2016-07-07
394799
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition med pennor, signerad Johannes O, olja på duk, ca 135x135 cm, oramad