Karl Axel Pehrson litografi
2016-07-06
394687
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson 82, färglitografi, 98/385, bildmått ca 65x47 cm