Oidentifierad konstnär oljemålning barockstil
2016-07-06
394653
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, olja på pannå, 53 x 38 cm